Licensed to New Jersey LMSC - For Office Use Only License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 4/13/2014 11:39 PM
                     Adult Mini Meet 03/15/14 - 3/15/2014                      
                                    Results                                    
 
Women 18-24 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pearson, Sian             23 MVN                  1:03.23    1:03.01  
                      32.92                                        
 
Women 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DeGraw, Deborah           44 GSM                    31.92      32.95  
 
Women 40-44 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nagy, Heather             44 UNAT                   41.44      43.85  
 
Women 40-44 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nagy, Heather             44 UNAT                   43.70      43.19  
 
Women 40-44 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nagy, Heather             44 UNAT                      NT    1:36.13  
                      48.75                                        
 
Women 40-44 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nagy, Heather             44 UNAT                   40.25      38.21  
 
Women 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Connell, Gloria         48 UC07                   29.18      29.70  
 
Women 45-49 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Connell, Gloria         48 UC07                   35.27      35.77  
 
Women 45-49 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Connell, Gloria         48 UC07                   43.07      42.33  
 
Women 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Connell, Gloria         48 UC07                   33.93      35.23  
  2 Donato, Michele L         45 UC07                      NT      42.51  
 
Women 50-54 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DiTommaso, Laurie         51 GSM                    29.25      29.30  
 
Women 50-54 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DiTommaso, Laurie         51 GSM                  1:05.10    1:04.90  
                      34.33                                        
 
Women 50-54 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lim, Molly                50 UNAT                      NT      40.71  
 
Women 50-54 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DiTommaso, Laurie         51 GSM                  1:14.10    1:12.25  
                      36.77                                        
  2 Lim, Molly                50 UNAT                      NT    1:29.82  
                      46.57                                        
 
Women 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lim, Molly                50 UNAT                      NT      44.56  
 
Women 50-54 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DiTommaso, Laurie         51 GSM                    30.20      31.00  
  2 Lim, Molly                50 UNAT                      NT      40.14  
 
Women 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jakubek, Celeste A        59 UC06-MR                43.02      46.58  
 
Women 55-59 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jakubek, Celeste A        59 UC06-MR              1:42.05    1:48.71  
                      57.63                                        
 
Women 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crowe, Amy C              64 UC08-DV                48.01      43.08  
  2 Morey, Marie              61 GSM                  1:48.00    1:15.56  
 
Women 60-64 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crowe, Amy C              64 UC08-DV                58.08      55.44  
 
Women 60-64 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crowe, Amy C              64 UC08-DV                55.00      51.07  
  2 Morey, Marie              61 GSM                  2:01.00    1:50.15  
 
Women 60-64 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crowe, Amy C              64 UC08-DV              2:10.80    2:01.46  
                    1:03.98                                        
 
Women 65-69 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burkhardt, Mary           65 UNAT                      NT      55.36  
 
Men 18-24 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bagdor, Robert            22 UNAT                   25.23      24.38  
  2 Bagdon, William           24 UC08-DV                28.52      25.09  
 
Men 18-24 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bagdor, Robert            22 UNAT                   31.02      30.16  
 
Men 18-24 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bagdon, William           24 UC08-DV                37.75      32.79  
  2 Bagdor, Robert            22 UNAT                   34.15      33.19  
 
Men 25-29 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Murphy, Bryan             25 UNAT                   25.00      25.33  
 
Men 25-29 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Murphy, Bryan             25 UNAT                   30.00      27.59  
 
Men 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tamboer, Keith            41 UC07                      NT      31.04  
 
Men 40-44 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tamboer, Keith            41 UC07                      NT    1:11.99  
                      37.27                                        
 
Men 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flanagan, Joe C           49 GSM                    29.00      29.53  
 
Men 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flanagan, Joe C           49 GSM                  1:05.00    1:04.65  
                      33.65                                        
 
Men 45-49 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flanagan, Joe C           49 GSM                    40.00      41.59  
 
Men 45-49 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flanagan, Joe C           49 GSM                  1:30.00    1:33.22  
                      48.95                                        
 
Men 50-54 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sowa, John R              51 UC07                 1:23.00    1:39.52  
                      50.55                                        
 
Men 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sowa, John R              51 UC07                   55.00      44.52  
 
Men 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Levine, Steven M          61 GSM                    30.50      30.05  
  2 Langham, Peter D          62 GSM                    31.00      31.80  
 
Men 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Levine, Steven M          61 GSM                  1:06.81    1:11.07  
                      37.83                                        
  2 Langham, Peter D          62 GSM                  1:12.00    1:12.15  
                      36.33                                        
 
Men 60-64 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Imken, Bill               60 UC07                   38.50      35.68  
  2 Langham, Peter D          62 GSM                    44.00      40.93  
 
Men 60-64 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Imken, Bill               60 UC07                 1:26.00    1:25.10  
                      44.01                                        
 
Men 60-64 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Levine, Steven M          61 GSM                  3:53.08    3:21.23  
                                                      40.61        
 
Men 65-69 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gamer, Robert             69 UNAT                   50.00      47.02  
  2 Morey, Jon                67 GSM                       NT    1:15.51  
 
Men 65-69 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gamer, Robert             69 UNAT                 2:03.00    1:55.74  
                    1:00.81                                        
 
Men 65-69 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gamer, Robert             69 UNAT                   51.00      51.61  
 
Men 75-79 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Haas, William R           78 GSM                    39.00      40.95  
 
Men 75-79 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Haas, William R           78 GSM                  1:30.00    1:35.00  
                      51.39                                        
 
Men 75-79 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Haas, William R           78 GSM                    49.00      48.75  
 
Men 80-84 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hemecker, Ralph           80 GSM                    50.00      52.05  
  2 McCord, Alexander         82 GSM                       NT    1:18.68  
 
Men 80-84 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hemecker, Ralph           80 GSM                  1:01.00    1:01.98  
 
Men 80-84 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hemecker, Ralph           80 GSM                  2:25.00    2:29.28  
                    1:19.17                                        
 
Men 85-89 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Conner, D.Lindsay         85 UC07                      NT      50.76  
 
Men 85-89 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Conner, D.Lindsay         85 UC07                 2:02.00    1:56.30  
                    1:00.45                                        
 
Mixed 18 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pearson, Sian             23 MVN                  5:22.34    5:17.96  
                      31.42                                        
  2 Bagdon, William           24 UC08-DV              6:30.33    6:00.34  
                      38.66                                        
  3 Carlson, Rich D           61 GSM                  6:50.90    6:56.13  
                      37.76                                        
  4 Levine, Steven M          61 GSM                  7:03.01    7:23.98  
    1:29.64                                                        
  5 Tamboer, Keith            41 UC07                      NT    7:40.97  
    3:56.48                                                        
  6 Sowa, John R              51 UC07                    8.00    7:45.41  
                                    2:21.20                        
  7 DeGraw, Deborah           44 GSM                       NT    7:55.91  
                                                    2:24.54        
  8 Jakubek, Celeste A        59 UC06-MR             15:01.03    9:50.74  
                                    3:57.90